COVİD-19 BİLGİLENDİRMESİ
Değerli Yolcularımız, tüm yolcularımızın güvenli ve sağlıklı yolculuklar gerçekleştirebilmeleri için gerekli tüm tedbirleri almak her zaman temel ilkemiz olmuştur. Covid-19 tedbirleri kapsamında da bu sorumluluk bilinci ile Çağdaş Güven Turizm olarak gerekli tüm ek önlemleri almış bulunmaktayız. Bu süreçte anlayış ve destekleriniz için siz değerli yolcularımıza teşekkür eder, dikkat ve özveri ile görevini yerine getiren tüm çalışanlarımız ile birlikte “Keyifli Yolculuklar” dileriz.

Seyahat Kuralları
- Yolcularımızın bilet işlemleri ve seyahatleri sırasında HES Kodu paylaşmaları zorunludur.
- Seyahat boyunca tüm yolcularımızın yüz maskesi kullanımı zorunludur.
- 18 yaş altı çocuk ve genç yolcularımız yanlarında velisi olmak kaydıyla seyahat edebilirler.
- 65 yaş üstü yolcularımızın seyahat edebilmeleri için yetkili kurumlardan seyahat izin belgesi almaları gerekmektedir.
- İkili koltuklara sadece 1.Derece akrabaların (anne, baba, çocuk) bir arada oturmasına müsaade edilmektedir. Yetkili kurumlar tarafından yapılacak kimlik kontrollerinde 1.derece akrabalığı teyit edilemeyen yolcularımızın yan yana oturmasına izin verilmemektedir.

Alınan Tedbirler
- Seyahat sırasında oturma düzeni yolcularımız arasında gerekli sosyal mesafeyi koruyabilecek şekilde düzenlenmiştir.
- Tüm personelimiz Covid-19 tedbirleri hakkında detaylı bilgi sahibidir. Maske, eldiven ve yüz siperliği ile sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde görev yapmaktadırlar.
- Tüm araçlarımızın kabin içi alanları, koltukları, dokunmatik kişisel ekranları, katlanır ikram masaları, dirseklikleri, emniyet kemeri tokaları gibi yolculuk sırasında temas edilen tüm yüzeyleri ve bagaj bölümü her sefer öncesinde etkili dezenfektan ürünleri ile detaylı olarak titizlikle temizlenmektedir.
- Hijyenik koşullarda saklanan ikram ürünlerimiz kapalı ambalajlarda, tek kullanımlık ürünler ile sunulmaktadır. Tüm araçlarımızda kolonya ve el dezenfektan ürünleri sunulmaktadır.
- Tüm otogar alanlarımız, satış ofislerimiz, açık ve kapalı bekleme alanlarımız periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.
- Tüm araçlarımızda kolonya ve el dezenfektan ürünleri sunulmaktadır.

  Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Copyright © 2020 Çağdaş Güven Turizm